SEVERNÍ MORAVA: +420 603 257 069
JIŽNÍ MORAVA: +420 777 271 681
ŠTĚRKOVNA JIŽNÍ MORAVA: +420 774 271 689
  • Stavby Jižní Morava
  • +420 774 422 854
  • Štěrkovna Jižní Morava
  • +420 774 271 689
  • PO–PÁ: 7.00–16.00
  • Stavby Severní Morava
  • +420 603 257 069
  • Ubytovna Severní Morava
  • +420 603 257 069

Stavební firma Činčala

Počátek firmy se datuje v roce 1996. V tomto roce byla založená rodinná stavební firma. Mezi první zakázky patřily rekonstrukce rodinných domů a opravy rekreačních chat. Později následovaly hrubé stavby, dokončovací práce a úpravy okolí domů. V roce 2001 firma rozšířila svoji působnost na jižní Moravu po přestěhování spoluzakladatele firmy do Břeclavi.

Dnes jsme schopni realizovat stavby rodinných domů na klíč, komerčních objektů a výrobních prostor. Rovněž dodáváme stavební práce firmám specializujících se v jiných oborech.

Na jižní Moravě provozujeme štěrkovnu, kde prodáváme písek a štěrk o různé frakci s možností dopravy. Na severní Moravě nabízíme pro přespolní zaměstnance ubytovací kapacity v naší ubytovně ve Stříteži.

Spolupráce s projektantem

Chceme, aby každá stavba byla funkční a zároveň přívětivá. Proto se při stavbě domu snažíme o maximální spolupráci s projektantem vašeho domu.

Stavba domu

Stavby rodinných domů realizujeme jak formou dílčích staveních prací, tak také jako celý dům na klíč. Postaráme se vám také o přípojky, terén, chodníky a oplocení.

Základy

Základy řešíme jako podsklepené, nepodsklepené základové desky, desky na pěnoskle a to u rodinných domů i menších komerčních objektů či budov občanské vybavenosti.

Zdivo a stropy

Svislé konstrukce provádíme z těchto zdících systémů: Porotherm, Heluz a Ytong. Stropy realizujeme jako monolitické, panelové, nebo stropní systémy Miako.

Střechy

V našem portfoliu prací najdete klasické krovy, vazníkové střechy, ploché střechy se zakrytím betonovou střešní krytinou, profilovanými plechy, pálenými taškami, asfaltovou krytinou nebo PVC folií například u zelených střech.

Terén a přípojky

Pomůžeme vám s výkopy a instalací inženýrských sítí, instalací čističek, jímek a septiků, vsakovacích systémů, kanalizací a drenážních systémů. Zajistíme hrubé terénní úpravy, zpevněné plochy a oplocení.

 

Rodinné domy

Stavby rodinných domů realizujeme jak formou dílčích staveních prací, tak také jako celý dům na klíč. Realizujeme základové desky, svislé konstrukce, různé typy střech včetně zelených.

 

Průmyslové stavby

Specializujeme se na přípravné a dokončovací stavební práce u montovaných staveb například základové konstrukce, obezdívka hal, vnitřní příčky, podkladní konstrukce pod průmyslové podlahy, atd. Menší komerční stavby řešené standardními technologiemi provádíme na klíč.

 

Komunikace a parkoviště

Pro naše zákazníky realizujeme chodníky, příjezdové cesty, parkoviště, zastávky a jiná veřejná prostranství, prostory dětských hřišť a další pochůzné a pojízdné plochy.

 

Základy na pěnoskle

Jednou z možností realizace základů je pěnosklo. Tento specifický materiál má velmi zajímavé funkční vlastnosti. Chcete-li se dozvědět více navštivte naší webovou prezentaci základů na pěnoskle A-GLASS.

Na web pěnoskla ›

 

Zemní práce

Řešíme výkopy základů a základových pásů, výkopy pro přípojky elektřiny, plynu, vody, kanalizace, výkopy pro jímky, žumpy, čističky. Také realizujeme hrubé terénní úpravy, výkopy pro komunikace a pokládku dlažby.

 

Revitalizace staveb / jižní Morava

Ukázkou naší práce v oblasti revitalizace staveb a území je projekt "Hvězda" u Lanžhotu. Ještě před pár lety byla Hvězda chátrající bývalé středisko SSM (svaz socialistické mládeže). Jako první jsme v areálu vytvořili komunitní duchovní místo - venkovní kostel s názvem "Stromová kaple ve hvězdách". Ze zdevastované budovy v současnosti revitalizací vzniká moderní apartmánový dům. Samotné okolí střediska jsme upravili a postavili zde 5 rekreačních domů.